Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 01:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Ustalenia ze Sławkiem i dzwonienie 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr cze 27, 2012 22:31
Posty: 6
Post Ustalenia ze Sławkiem i dzwonienie
Cześć,

Krótko podsumowuję, co ustaliłem dzisiaj ze Sławkiem Draczyńskim:

1. Mamy akceptację naszego planu marketingowego i błogosławieństwo na korzystanie ze szkolnych środków w tym celu - telefon, inne szkolne sprzęty.

2. Sławek do niedzieli jest na urlopie, więc póki co kontaktujemy się z Bartkiem Karczem - jego zastępcą

3. W kwestii dni otwartych i umiejscowienia się na nich należy skontaktować się i uztodnić szczegóły z Dorotą Piekarską. Do udziału w dniach otwartych zgłosił się również Paweł.

4. Wszelkie materiały graficzne powinniśmy przed upublicznieniem najpierw konsultować również z Dorotą Piekarską

5. Dzwonienie do potencjalnych zainteresowanych jest możliwe od poniedziałku. Warto wcześniej skontaktować się z Bartkiem Karczem, który już dla nas stworzył małą bazę osób lub instytucji potencjalnie zainteresowanych. Bartek jest też niekwestionowanym ekspertem w telemarketingu i warto skorzystać z jego porad w tej kwestii. Moja lista obejmująca 4 wpisy osób, które wyraziły swoje zainteresowanie wakacyjnym treningiem w taki sposób, że zdołałem to zapamiętać znajduje się w docsie pod poniższym linkiem.

https://docs.google.com/document/d/1W4k ... tYRLM/edit

Jeśli o czymś zapomniałem, piszcie, pytajcie, uzupełniajcie.
pozdrawiam,
Radek


Śr cze 27, 2012 22:41
Zobacz profil
Post 


Śr cze 27, 2012 22:41

Dołączył(a): Wt cze 19, 2012 09:03
Posty: 13
Post Re: Ustalenia ze Sławkiem i dzwonienie
Hej,

Byłam dzisiaj u Sławka i Bartka.

Pokazałam Sławkowi ofertę bo jeszcze jej nie widział, i opowiedziałam co planujemy. Zaproponował żebym przerobiła ofertę na ulotki, podał wytyczne co i jak powinno wyglądać. Zrobię to i juto jak zaakceptuje to wrzucę na forum, oficjalne ulotki. W związku z info co poszło na wirtualnej to wydaje się trochę skromne, Sławek zaproponował że puści info na wirtualnej jeszcze raz z godnie z tym co jutro ustalimy z ulotką.

Ustaliliśmy też że osobne będą info , oferty, ulotki dla obu grup żeby było to jasne dla odbiorców że są dwa dla różne treningi.

Zaproponował żeby zrobić opisy trenerów żeby ludzie wiedzieli kto będzie prowadził warsztaty, zrobiłam swój opis, dołączam, jest w wordzie, dorzućcie też swoje, jakby dało rade na jutro to Sławek będzie miał już wszystkie materiały żeby działać

Pytał tez o konkretne terminy, stanęło na tym żeby był to ostatni weeekend lipca 28-29 VII i ostatni sierpnia 25-26 VIII dla obu grup równocześnie, oczywiście jeśli zbierze się tłum to się zrobi więcej grup:)

Borysie może warto by zamieścić te terminy na fejsie:)

Umówiłam się jutro ze Sławkiem żeby omówić ulotkę i co mówić klientom, i z Bartkiem żeby pokazał mi jak to prezentować. Od razu obdzwonię kontakty z bazy.

Może warto by się spotkać jakoś co by obgadać dalsze losy projektu:)))))))

Pozdrawiam:)))))))


Załączniki:
OPISY TRENERÓW.zip [9.62 KiB]
Pobrane 109 razy
Śr lip 04, 2012 15:26
Zobacz profil
Post 


Śr lip 04, 2012 15:26
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL