Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 00:23



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
OFERTA ULOTKI PLAKATY 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt cze 19, 2012 09:03
Posty: 13
Post OFERTA ULOTKI PLAKATY
hej,

Zrobiłam ulotki i poprawiłam ofertę, a za chwilę będę dzwonić po klientach z bazy. Zamieszczam ofertę i ulotki zaakceptowane przez Sławka.

Sławek puści jeszcze raz info na wirtualnej, wydrukuje ulotki i plakaty.

Co do plakatów to chciał żeby podać mu listę strategicznych miejsc gdzie takie plakaty powiesimy i ilość jaką potrzebujemy, nie będą zamawiane z hurtowni więc może być ich ok 10-20szt. Na plakacie będzie opis dla oferty obu grup.
W związku z tym mam prośbę żebyśmy zrobili wspólnie listę miejsc gdzie taki plakat warto powiesić i gdzie zostawić, rozdać ulotki.
Moje propozycje:
- akademik ASP w Gdańsku
- Uniwersytet w Gdańsku i Sopocie,
- Centrum sztuki Współczesnej Łaźnia
.....
Podajcie też swoje propozycje to wyśle Sławkowi żeby mógł czym prędzej plakaty drukować:)

Potrzeba tez żeby zadeklarowały się dwie osoby do powieszenia plakatów i rozkolportowania ulotek... Izo, może mogłabyś się zająć plakatami jako że to część akcji marketingowej:) Pawle:) a może ty byś chciał zająć się ulotkami...? :)

Borysie:) byłoby też fajnie jakby info z ulotek zamieścić na fejsie tylko osobno, żeby podkreślić że treningi są dwa różne.

Jest tez zrobiona oferta mejlowa, więc jeżeli macie pomysły do jakich by tu instytucji to podesłać to dajcie znać:)

To chyba wszystko, idę dzwonić:)

Pozdrawiam:)


Załączniki:
Komentarz: tu są dwie ulotki
WAKACJE TWORCZOSC.zip [22.26 KiB]
Pobrane 144 razy
OFERTA TWORCZOSC 05.07 SWPS.docx.zip [31.45 KiB]
Pobrane 129 razy
Cz lip 05, 2012 11:29
Zobacz profil
Post 


Cz lip 05, 2012 11:29

Dołączył(a): Śr cze 27, 2012 16:50
Posty: 2
Post Re: OFERTA ULOTKI PLAKATY
Cześć,

co z plakatami ?
Czy są już wydrukowane ?
Ja mogę jeździć i rozwieszać.


Wt lip 17, 2012 09:36
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt cze 19, 2012 09:03
Posty: 13
Post Re: OFERTA ULOTKI PLAKATY
hej,

plakaty i ulotki już powinny być.
Pawle super ze to ogarniesz, najlepiej jakbyś przedzwonił do Sławka i umówił się z nim na odbiór plakatów:)
Jakbyś miał jakieś pytanie co do miejsc gdzie to rozwiesić to możemy się zdzwonić i coś Ci pomogę;)

Pozdrawiam:)

ps. kto jest chętny żeby zająć się ulotkami?

ps. Aha i tak jak pisałam wcześniej Sławek prosił o Wasze opisy jako trenerów do oferty i informacji, póki co posługuje się tylko tymi które zna, wiec dopiszcie je na forum to przekaże Sławkowi.


Wt lip 17, 2012 19:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr cze 27, 2012 22:31
Posty: 6
Post Re: OFERTA ULOTKI PLAKATY
W związku z potrzebą dopełnienia grupy sierpniowej, przydałoby się wywiesić kilka plakatów na mieście. Sławek właśnie zdobywa informacje na temat ogólniedostępnych miejsc typu słupy ogłoszeniowe. Myślę, że plakatowaniem w najbliższym czasie powinni zająć się trenerzy nadchodzącego warsztatu. To oni będą mieli największą korzyść ze zgłoszeń. Pomoc innych osób mile widziana. Trzeba by było te plakaty wywiesić w ciągu tygodnia, czyli do 15 sierpnia.

pozdrawiam,
Radek


Wt sie 07, 2012 18:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 18, 2012 19:48
Posty: 9
Post Re: OFERTA ULOTKI PLAKATY
Jasna sprawa z tymi plakatami. Czy są one już dostępne czy muszą dopiero zostać wydrukowane?
Ja w drodze z pracy przejeżdżam przez znakomitą część centrum Gdańska, więc mogę chętnie w naszym "downtownie" w stosownych miejscach przyczepić co trzeba.
Pomyślałem, że niezłym miejscem może być UG wydział nauk społecznych, ze względu na fakt, dostarczania dokumentów przez przyszłych studentów pierwszego roku właśnie teraz.


Cz sie 09, 2012 05:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt cze 19, 2012 09:03
Posty: 13
Post Re: OFERTA ULOTKI PLAKATY
Hej,

Plakaty sa gotowe, trzeba sie tylko ze Sławkiem umówic po odbiór, na miejscu je drukuje, sa tez ulotki, w plakacie i w ulotkach mozna poprawic tylko daty wykreslic termin lipcowy

Pozdrawiam


Cz sie 09, 2012 19:11
Zobacz profil
Post 


Cz sie 09, 2012 19:11
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL